Home
Fotky
Trailer Tvůrci Termíny Kontakt Novinky Řekli o Gorile

 

GORILA v České televizi

Portrét Nejhodnějších medvídků a Gorily v délce celých šesti minut a jednadvaceti vteřin v rámci pořadu DIVADLO ŽIJE pro ty z Vás, kdo propásli vysílání 5. května.

Nejhodnější medvídek

Článek Vladimíra Mikulky z Respektu 6/2012 s fotografií Michaely Danelové ,,Nálevna Prašivka.‘‘

Pavel Zajíček zpívá píseň ŽRALOK z filmu GORILA.

I v našem filmu jsme se při výběru zpěváka ústřední písně drželi nové smlouvy o spolupráci a vzájemné pomoci mezi Unií filmových distributorů a European stroke assotiation (ESA).

Z osobní korespondence s našimi fanoušky

„Magnus parens Vašeho vidění světa je podle mě spíš Hašek, ale jen po stránce šílené fabulace, která se tváří jako zcel reálná a opřená o skutečnost. Soulož na kapotě mi připomněla, ale jen vzdáleně, Haškův dopis manželce o tom, jak v Maďarsku souložil s jakousi cikánkou. Dáma, která ve Vašem filmu tak bezprostředně předváděla svá mimořádná ňadra, zaslouží zvláštní pochvalu, je skvělá a okamžik, kdy si nadzvedává ozdobu vetknutou do nosu, aby mohla šlukovat, nikdy nezapomenu.“ (Milan Uhde v dopise Helmutu Kuhlovi, 30.12.2011)

GORILA v DN

Událostí dne 2. prosince byla dle Divadelních novin premiéra Gorily v Bio OKO.

GORILA na Vltavě

Pavel Sličný a Šámot Černochýš mluví o Gorile, zejména o práci Johany Švarcové na titulní roli metodou Konstantina Sergejeviče Stanislavského.